Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej, połączonej z Dziękczynieniem za tegoroczne plony

Mszę celebrował ks. Marek i wygłosił homilię poświęconą historii odnalezienia Drzewa Chrystusowego , zaś ks. Prałat Andrzej służył posługą w konfesjonale. Na uwagę zasługuje piękny wieniec dożynkowy, jako wotum wdzięczności za tegoroczne zbiory.
Po uroczystości mieszkańcy Włodarki przygotowali okolicznościowy poczęstunek dla całej wspólnoty wiernych. Wśród pielgrzymów byli wierni z Trzebiatowa i Mirosławic. Ks. Prałat Andrzej podziękował parafianom za przybycie i za organizację odpustu.