Misje u Stóp Krzyża

Misje u Stóp Krzyża Serdecznie zapraszamy do udziału w Misjach poświęconych tajemnicy Krzyża Chrystusowego i Jego obecności w wyjątkowej Relikwii Drzewa Świętego.

Krzyż wraz z Relikwiami przybędzie do Sanktuarium w najbliższą sobotę 5 lipca. Uroczyste wprowadzenie Krzyża wraz z Relikwiami nastąpi o godz. 17.30. O godz. 18.00 Msza św. z „Podwyższenia Krzyża św.” Potem prywatna adoracja do Apelu Jasnogórskiego o godz. 21.00. Krzyż w Trzebiatowie będzie krótko, ponieważ tym razem nawiedzi nasze kościoły i kaplice filialne.

Po Sumie w niedzielę Krzyż z relikwiami przekażemy społeczności w Chomętowie (niedziela), a w kolejne dni do Mirosławic (poniedziałek), Gąbina (wtorek), Lewic (środa) oraz Włodarki (czwartek).
Program "Misji u stóp Krzyża" na filiach:
 12.00 Anioł Pański z Różańcem
 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego
 18.00 Msza św. z Relikwiami
 21.00 Apel Jasnogórski

Krzyż pojawi się ponownie w Sanktuarium w piątek o godz. 12.00, a o godz. 15.00 Koronką do Bożego Miłosierdzia zakończymy Misje i przekażemy Relikwie do Niechorza.

W Krzyżu Chrystusa nasza nadzieja - przybywajmy licznie, całymi rodzinami.