Msza Święta w intencji Ojczyzny

Msza Święta  w intencji Ojczyzny 21 czerwca w naszym Sanktuarium przeżywaliśmy 25 rocznicę odzyskania Wolności i zwycięstwa Solidarności. O godz. 11-tej odbyła się dziękczynna Eucharystia z udziałem członków Solidarności Województwa i Regionu.

Mszę świętą celebrował ks.Prałat dr Andrzej Dowal i wygłosił okolicznościową homilię. Wśród uczestników Eucharystii byli kapłani - ks. Bohdan Feciuch proboszcz parafii grecko - katolickiej w Trzebiatowie oraz ks. Franciszek Moździerz, a także Związkowcy z Solidarności, których prezentowały poczty sztandarowe: Sztandar Zarządu Regionu Solidarności w Szczecinie i Sztandar Zarządu Podrejonowego w Gryficach. Po Eucharystii goście udali się do Pałacu, gdzie odbyły się wystąpienia i wręczenie wyróżnień.