Plan kolędy na 2014 rok
Przedstawiamy plan odwiedzin duszpasterskich na najbliższe styczniowe dni 2014 roku. W dni powszednie kolęda rozpoczyna się o godz. 16.00, w soboty o 10.00, a w niedziele o 15.30.
2 stycznia 2014 (czwartek) : od 16.00 Włodarka i Chełm Gryficki
3 stycznia 2014 (piątek) : od 16.00 Nowielice
4 stycznia 2014 (sobota) : od 10.00 Chomętowo i Sadlenko i od 16.00 Gąbin
5 stycznia 2014 (niedziela) : od 15.30 Mirosławice
6 stycznia 2014 (Trzech Króli) : od 15.30 Lewice
7 stycznia 2014 (wtorek) : od 16.00 Rzemieślnicza, Żytnia, Łąkowa, Grzybowa, Kamieniecka / Zagórska, Jagiełły
8 stycznia 2014 (środa) : od 16.00 Ciasna, Spokojna, Mała, Strusia, Pusta, Leśna / Przyłączna, Ogrodowa
9 stycznia 2014 (czwartek) : od 16.00 Sportowa, Poniatowskiego / Mickiewicza
10 stycznia 2014 (piątek) : od 16.00 Waryńskiego / Pietruszkowa
11 stycznia 2014 (sobota) : od 10.00 II Pułku Ułanów
12 stycznia 2014 (niedziela) : od 15.30 Cicha, Plac Muzealny, Mleczna / Parkowa, Żółwia
13 stycznia 2014 (poniedziałek) : od 16.00 Kościuszki
14 stycznia 2014 (wtorek) : od 16.00 Kręta, Witosa / Pocztowa
15 stycznia 2014 (środa) : od 16.00 Głęboka
16 stycznia 2014 (czwartek) : od 16.00 Podmiejska, Półwiejska, Targowa, Morska / Białoboki
17 stycznia 2014 (piątek) : od 16.00 Plac Lipowy, Dąbrówki / Rynek
18 stycznia 2014 (sobota) : od 10.00 Wojska Polskiego
19 stycznia 2014 (niedziela) : od 15.30 Łukowa, Jana Pawła II / Kozia
20 stycznia 2014 (poniedziałek) : od 16.00 Lipowa
21 stycznia 2014 (wtorek) : od 16.00 Kopernika, Wodna, Daszyńskiego / Słowackiego
22 stycznia 2014 (środa) : od 16.00 Zajazdowa, Zielona, Wąska / Plac Zjednoczenia, Strumykowa, Mostowa
23 stycznia 2014 (czwartek) : od 16.00 Dworcowa
24 stycznia 2014 (piątek) : od 16.00 Nadbrzeżna, Spacerowa, Rybia / Śluzowa, Sienkiewicza
25 stycznia 2014 (sobota) : od 10.00 Kołobrzeska, Nowa
26 stycznia 2014 (niedziela) : od 15.30 Piaskowa, Rolnicza, Wiejska
27 stycznia 2014 (poniedziałek) : od 16.00 Plac Zwycięstwa, Torowa / Rzeźnicka, Przejazdowa, Sarnia
28 stycznia 2014 (wtorek) : od 16.00 Buczka, Żeromskiego, Królowej Jadwigi / Kasprowicza, Osiedlowa
29 stycznia 2014 (środa) : od 16.00 Radosna, Słoneczna, Pogodna, Dolna / Środkowa, Małej Kolejki, 3 Maja
30 stycznia 2014 (czwartek) : od 16.00 Długa / Miła, Srebrna, Złota, Kryształowa, Diamentowa, Perłowa
31 stycznia 2014 (piątek) : od 16.00 Okrzei, Żabia, Wolności / Nowotki, Kwiatowa, 8 Marca
1 lutego 2014 (sobota) : od 10.00 Kilińskiego
2 lutego 2014 (niedziela) : od 15.30 uzupełnienia