Uroczystość 11 listopada.

Uroczystość 11 listopada. Uroczysta Msza św. z udziałem Wojska Polskiego była dziękczynieniem za odzyskaną wolność.

Mszy świętej przewodniczył ks. kanonik Henryk Cudak wraz z kapelanem Jednostki Wojskowej w Trzebiatowie i kapłanami z dekanatu. Udział w Uroczystości wzięli przedstawiciele Władz Miasta, żołnierze Jednostki Wojskowej z Trzebiatowa i Mrzeżyna, poczty sztandarowe oraz parafianie.
Ks. Franciszek Moździerz wygłosił okolicznościową homilię w której krzepił nasze serca i ukazywał zagrożenia dla naszej Ojczyzny w dniu dzisiejszym.
Trzeba nam ciągle pamiętać, a zwłaszcza w ten dzień, o tych co oddali życie za niepodległość. Uczmy się przeżywając takie Uroczystości miłości i patryiotyzmu do naszej Ojczyzny.

Koncelebransi Mszy św. Poczty sztandarowe. Kompania reprezentacyjna.
Burmistrz Trzebiatowa wraz ze współpracownikami.
Ks. kan Henryk Cudak.