Trzebiatowska Cecyliada 2013
Przedstawiamy wyniki festiwalu oraz pamiątkowe zdjęcia.
SKŁAD KOMISJI JURY:
1. PRZEWODNICZĄCY: dr hab. Iwona Wiśniewska – Salamon- dyrygent Chóru Kameralnego ZUT w Szczecinie
2. Ks. dr Paweł Płaczek - wizytator diecezjalny Wydziału Katechetycznego Kurii Metropolitalnej w Szczecinie
3. mgr Szymon Wyrzykowski – dyrektor artystyczny i dyrygent Chóru Akademickiego prof. Jana Szyrockiego ZUT w Szczecinie
4. mgr Adam Kuliś – aktor, śpiewak, solista i instruktor Chóru Akademickiego ZUT w Szczecinie
WYNIKI KONKURSU:
I KATEGORIA: szkoła podstawowa – SOLIŚĆI
I miejsce - Malwina Klatt – Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku
II miejsce – Łukasz Tokarski – p. p.w. Niepokalanego Serca Maryi w Gryfinie
III miejsce – Oliwia Królikowska – p. p.w. Św. Jana Chrzciciela w Bogdańcu
Wyróżnienie – Julia Chełstowska – p. p.w. Niepokalanego Poczęcia NMP w Marianowie
Wyróżnienie – Oliwia Żukowska – p. p.w. Michała Archanioła w Kołobrzegu
Wyróżnienie – Michalina Kusiakiewicz – Studio Wokalne Mayol z Klubu Wojskowego w Kołobrzegu
Wyróżnienie – Jakub Lewicki – p. p.w. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie
I KATEGORIA: szkoła podstawowa - ZESPOŁY
I miejsce - „MOTYLKI” – Studio Wokalne Mayol Klubu Garnizonowego w Kołobrzegu
I miejsce – „SERDUSZKA” –p. p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Szczecinie
II miejsce – „STOKROTKI” - p. p.w. Matki Bożej Różańcowej w Sławoborzu
III miejsce – „DO-RE-MI” – Szkoła Podstawowa Nr 85 w Gdańsku
Wyróżnienie- „PROMYCZKI DUSZY CHRYSTUSOWEJ” – p.p.w. św. Ottona w Kamieniu Pomorskim
II KATEGORIA: ponadpodstawowa - SOLIŚCI
I miejsce - Katarzyna Zwolińska – Zespół Szkół Nr 1 w Choszcznie
I miejsce – Klaudia Buczniewska – p. p.w. Wniebowzięcia NMP w Kołobrzegu
II miejsce – Paulina Chobot – p. p.w. Miłosierdzia Bożego w Żukowie
III miejsce – Sandra Chojnacka – p. p.w. Św. Ducha w Koszalinie
Wyróżnienie – Marta Sienkiewicz – p. p.w. Św. Wojciecha w Kołobrzegu
Wyróżnienie – Oliwia Tymek – p. p.w. Wniebowzięcia NMP w Kołobrzegu
Wyróżnienie – Kacper Kamiński – p. p.w. Wniebowzięcia NMP w Żukowie
Wyróżnienie – Patrycja Jaremko - p. p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Łobzie
II KATEGORIA: ponadpodstawowa - ZESPOŁY
I miejsce - „MAKSYMILIANKI STARSZE” – p. p.w. Św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku
II miejsce – „MAYOL” – Studio Wokalne Klubu Garnizonowego w Kołobrzegu
III miejsce - „GATE OF HEAVEN” – p. p.w. Matki Bożej Nieustającej Pomocy we Wrocławiu
Wyróżnienie- Duet: Marta Juchum i Klaudia Walczak - p. p.w. Św. Maksymiliana Kolbego w Słupsku