Imieniny ks. Marka

Imieniny ks. Marka W czwartek 25 kwietnia ks. Marek świętował wspomnienie Świętego Patrona Marka Ewangelisty. Ks. Marek w homilii przedstawił sylwetkę Św. Marka, ukazując go jako człowieka odważnego i wiernie idącego za Jezusem. "To żołnierz Boży należący do Boga nie wojny, ale tego, który jest Miłością".

Ks. Marek podziękował parafianom za modlitwę i wszelkie gesty życzliwości. Szczególne podziękowanie skierował do kapłanów, sióstr zakonnych oraz delegacji grup duszpasterskich z Trzebiatowa i kościołów filialnych z Mirosławic, Lewic i Chomętowa. Parafianie życzyli swojemu kapłanowi wiele Łask Bożych i wytrwałości w codziennych trudach posługi duszpasterskiej.