Pielgrzymka do Wilna

Pielgrzymka do Wilna Pielgrzymka do Wilna 28.04.2013-02.05.2013

I dzień(28.04.2013)
Wyjazd o godz 12 z parkingu przy Sanktuarium do Świętej Wody(Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej)-Nocleg.

II dzień(29.04.2013)
Po śniadaniu wyjazd do Wilna,
Zwiedzanie: Ostra Brama(Msza Św. w Ostrej Bramie), cerkiew Św. Ducha, cela Konrada(gdzie był więziony A.Mickiewicz), ratusz Kościół Miłosierdzia Bożego z obrazem Jezu, ufam tobie, uniwersytet, obiadokolacja, zakwaterowanie w hotelu.

III dzień(30.04.2013)
Po śniadaniu dalsze zwiedzanie Wilna: Kościół Św. Piotra i Pawła, dom pamięci Św. Siostry Faustyny Kowalskiej, wzgórze Trzech krzyży(panorama Wilna), cmentarz na Rosie, miejsce, gdzie był malowany obraz Jezu, ufam Tobie(Msza Św.), obiadokolacja, nocleg.

IV dzień(01.05.2013)
Po śniadaniu wyjazd do Trok, zwiedzanie zamku na wyspie i Kościoła Trockiego z cudownym obrazem MB, wyjazd do Kowna, zwiedzanie starówki kowieńskiej: katedra Św. Piotra i Pawła, ratusz, ujście rzeki Niemen, przejazd do dawnego klasztoru Kamedułów (Msza Św.), powrót do Wilna, obiadokolacja, nocleg

V dzień(02.05.2013)
Po śniadaniu Msza Św. w Ostrej Bramie i wyjazd w kierunku Trzebiatowa.

Cena 720 zł.

Cena zawiera:
-Przejazd autokarem,
-Noclegi,
-Wyżywienie w formie śniadań i obiadokolacji,
-Ubezpieczenie.
-Przewodnik po Wilnie i Kownie,