Dziękczynienie za Pontyfikat Benedykta XVI

Dziękczynienie za Pontyfikat Benedykta XVI W czwartek 28 lutego o godzinie 20.00 Papież Benedykt XVI kończy sprawować urząd Biskupa Rzymu, Następcy Św. Piotra.

Zapraszamy na wspólne dziękczynienie za Pontyfikat Ojca Świętego: o godzinie 18.00 Msza Św. o Najwyższym i Wiecznym Kapłanie z Gloria, Credo i Te Deum. Po Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i czas prywatnej adoracji, a o godzinie 19.30 Godzina Święta i Apel Jasnogórski. O godz. 20.00 przez 8 minut bić będą dzwony na okoliczność ośmiu lat Pontyfikatu Ojca Świętego. Uroczystości Diecezjalne odbędą się tego dnia w Bazylice Archikatedralnej pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa o godz. 19.30.