Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze

Wyznanie Wiary w Szczecińskiej Katedrze Nuncjusz Apostolski w Polsce, Ksiądz Arcybiskup Celestino Migliore, gościł w Szczecinie, w sobotę, 24 listopada 2012 r. Okazją do wizyty jest rozpoczęty Rok Wiary, który w przeddzień Uroczystości Chrystusa Króla zgromadził w Szczecińskiej Katedrze, na swoim święcie patronalnym, Akcje Katolicką oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Nuncjusz Apostolski przyjął również uroczyste wyznanie wiary od przedstawicieli kandydatów do bierzmowania ze wszystkich parafii naszej Archidiecezji. Nasz Dekanat reprezentowała dwudziestoosobowa grupa młodzieży wraz z ks.opiekunem Markiem Pożarskim.