Odpust we Włodarce

Odpust we Włodarce W Święto Podwyższenia Krzyża Świętego grupa pielgrzymów z Trzebiatowa udała się na pieszo do Włodarki, aby uczestniczyć w Uroczystości Odpustowej. Mszę celebrował ks. Przemysław i wygłosił homilię na temat "Krzyż jako znak zbawienia, zaś ks. Proboszcz służył posługą w konfesjonale. Po Eucharystii odbyła się procesja z Najświętszym Sakramentem.

Po uroczystości mieszkańcy Włodarki przygotowali okolicznościowy poczęstunek. Wśród pielgrzymów byli wierni z Trzebiatowa,Mirosławic i sąsiednich miejscowości. Ks. Proboszcz podziękował parafianom za przybycie i za organizację odpustu, podkreślając udekorowanie przydrożnych krzyży.