Archidiecezjalne Dożynki

Archidiecezjalne Dożynki Zapraszamy na Archidiecezjalne Dożynki 18 września b.r. w Sanktuarium Macierzyństwa Najświętszej Marii Panny.

Uroczystości rozpoczną się o 11.00 prezentacją wieńców dożynkowych. Następnie o godz. 12.00 odbędzie się Msza Święta dziękczynna za tegoroczne plony. Bezpośrednio po niej korowód dożynkowy przejdzie na Stadion Miejski w Trzebiatowie, gdzie odbędzie się część artystyczna uroczystości. Dożynki Archidiecezjalne stanowią dobrą okazję abyśmy zjednoczeni we wspólnocie, dziękczynną modlitwą otoczyli tegoroczne plony i pracę rolników. Zapraszamy szczególnie rolników i gospodarzy z wieńcami dożynkowymi oraz ich Duszpasterzy.