V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu.

V rocznica Koronacji Cudownego Obrazu. 21 maja 2011 roku o godz. 11.00 uroczystą Mszą św. złożyliśmy Bogu dzięczynienie za dar Koronacji Cudownego Obrazu Matki Bożej z Dzieciątkiem, która dokonała się 5 lat temu na trzebiatowskim stadionie.

Na Uroczystość do Trzebiatowskiego Sanktuarium przybyli zaproszeni goście, kapłani, poczty sztandarowe, Wojsko Polskie, parafianie, oraz grupy pielgrzymkowe. Oprawę muzyczną uświetnił Chór Akademicki Politechniki Szczecińskiej im. prof. Jana Szyrockiego ze Szczecina. Na zakończenie uroczystej Mszy św. odmówiony został Akt Zawierzenia Archidiecezji Matce Bożej. Uroczystej Mszy św. przewodniczył ks. bp senior decezji Zielonogórsko-gorzowskiej Adam Dyczkowski, Słowo Boże wygłosił ks. bp Krzysztof Zadarko - biskup pomocniczy diecezji koszlińsko-kołobrzeskiej.
Zdjęcia wykonał Adam Litwinowicz.