Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego.

Kolejne Otwarcie Sezonu Motocyklowego. Już po raz VI w Trzebiatowskim Sanktuarium zgromadzili się motocykliści na Mszy Św. rozpoczynającej Sezon Motocyklowy.

Spotkanie motocyklistów rozpoczęło się już w piątek na terenie Fortu Rogowo. A sobotniego przedpołudnia na placu przy Sanktuarium i przyległych ulicach, zgromadziło się 298 wspaniałych maszyn z województwa zachodniopomorskiego, jak również przedstawiciele z Jeleniej Góry i Poznania.
Mszy Św. przewodniczył ks. prof. Wiesław Dyk. Po słodkim poczęstunku motocykliści udali się do Gryfic i do Rogowa. Patronat honorowy nad spotkaniem objął Burmistrz Trzebiatowa. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym, a w sposób szczególny motocyklistom z Trzebiatowa: Piotrowi, Maćkowi, Mirkowi, Mariuszowi za wielką pomoc w zorganizowaniu spotkania.
Zdjęcia wykonał Adam Litwinowicz.