XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek.

XVI Zachodniopomorski Festiwal Koled i Pastorałek. W dniach 17-18 grudnia 2010 roku w Goleniowskim Domu Kultury odbył się XVI Zachodniopomorski Festiwal Kolęd i Pastorałek.

Festiwal ten stanowi jednocześnie eliminacje do Ogólnopolskiego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie.
Podobnie, jak w latach ubiegłych, na festiwalu nie zabrakło scholi "Boży Przystanek" z parafii pw. Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie. Dzieci pod kierunkiem Radosława Zielińskiego wykonały trzy kolędy, zajmując III miejsce w kategorii zespoły dziecięce. Gratuluje sukcesu dzieciom i życzymy powodzenia w dalszej pracy w zespole.