Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach.

Odpust i poświęcenie kaplicy w Lewicach. Po kilku miesiącach wytężonej pracy zakończył się remont kaplicy w Lewicach.

Dzięki ofiarności wspólnoty lewickiej, sponsorów, parafii Macierzyństwa NMP i pracy mieszkańców Lewic, udało się zakończyć modernizacje istniejącej kaplicy. Remont objął powiększenie dotychczasowego pomieszczenia o zakrystię i przedsionek, a także wyposażenie kaplicy w nowy ołtarz, ławki oraz konfesjonał.
Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tego projektu.
Po Uroczystej Mszy św. spotkaliśmy się przy wspólnym stole, do którego zaprosili nas mieszkańcy Lewic.
A taki był początek...,i koniec.