Poświęcenie pomnika.

Poświęcenie pomnika. W 30 dzień po pogrzebie ks. kan. Henryka Cudaka, poświęciliśmy jego pomnik i tablicę pamiątkową.

O godzinie 12.00 na Cmentarzu Komunalnym w Trzebiatowie ks. kan. dziekan Andrzej Dowal w obecności ks. Franciszka Moździerza, najbliższych z rodziny i parafianach dokonał poświęcenia nagrobka śp. ks. kan. Henryka Cudaka.
O godzinie 17.00 odprawiono Mszę św. w intencji zmarłego, a po jej zakończeniu pobłogosławiono tablicę pamiątkową, umieszczoną w podwieżu Sanktuarium.
Pomnik i tablica zostały ufundowane z datków parafian złożonych podczas Mszy Pogrzebowej, indywidualnych ofiarodawców i rodziny śp. ks. kan. Henryka Cudaka.