Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty.

Kolejny Sezon Motocyklowy otwarty. Przy padającym ulewnie deszczu, 12 kwietnia na Mszę Świętą rozpoczynającą Sezon 2008, przybyła liczna reprezentacja Motocyklistów Zachodniopomorskich.

Nie wszyscy dosiedli swych maszyn. Niektórzy wybrali dach nad głową i cztery kółka, ale to nie przeszkadzało nikomu.
Ważna była intencja spotkania, by kolejny sezon był szczęśliwy. O to prosili motocykliści Matkę Bożą w Trzebiatowskim Sanktuarium. Przybyło około 100 osób. Najdalszą trasę pokonała Joanna i Marcin, którzy przybyli na swych motocyklach z Warszawy.
Tradycyjnie po Mszy Świętej czekało na wszystkich ciasto i kawa w salce parafialnej. A następnie udaliśmy się do Pogorzelicy na dalszy ciag spotkania już przy ognisku.