Obłóczyny Macieja.

Obłóczyny Macieja. Dnia 20 października nasza wspólnota parafialna wraz z ks. Proboszczem udała się do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie (www.seminarium.zp.pl) na Uroczystą Eucharystię pod przewodnictwem Ks. Abpa Metropolitę Zygmunta Kamińskiego, podczas której alumn Maciej Babicki pochodzący z naszej parafii został przyobleczony w strój duchowny.

Po Mszy świętej ks. alumn wraz z rodzicami przyjął pielgrzymów i gości przy kawie i cieście, był to czas na wyrażenie przeżyć oraz złożenie życzeń. Alumn Maciej również wyraził wielką radość, że parafianie mogli wraz z nim uczestniczyć w tym wielkim i pięknym wydarzeniu. Dziękował w ten sposób za życzliwość i modlitwę.

Chcemy pamiętać o naszych klerykach, (Kryspin jest już na IV roku) w modlitwie przed Obliczem Trzebiatowskiej Madonny, aby przez święte życie i modlitwę jak najlepiej przygotowali się do przyjęcia święceń kapłańskich.
Niech Dobry Bóg sam dokona tego dzieła, które już w nich rozpoczął.