Cecyliada 2007.

Cecyliada 2007. 17 listopada w Trzebiatowskim Domu Kultury odbyła się kolejna edycja Cecyliady.

Gdzie udział wzięły nasze dzieci z Bożego Przystanku i Schola Młodzieżowa pok kierunkiem ks. Marka Halca.
Ku naszej radości oba zespoły wygrały w swoich kategoriach pierwsze miejsce.
Życzymy im dalszych sukcesów.
A oto pozostałe wyniki:
kategorii NAJLEPSZY ZESPÓŁ SZKOŁY PODSTAWOWEJ:
I MIEJSCE i tytuł LAUREATA zdobył dziecięcy zespół parafialny „BOŻY PRZYSTANEK” z Parafii p.w. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie. Opiekunem zespołu jest p. Radosław Zieliński.
II MIEJSCE zajął DUET: Kleopatra Janicka i Maja Jędrzejczyk ze Szkoły Podstawowej Nr2 z Kamienia Pomorskiego. Opiekunem jest siostra Kinga Róg.
III MIEJSCE zdobył „SZKOLNY ZESPÓŁ DZIECIĘCY” ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Kamieniu Pomorskim. Opiekunem jest siostra kinga Róg.
WYRÓŻNIENIA w tej kategorii otrzymały zespoły: „MINIBEND” ze szkoły Podstawowej Nr 2 w Trzebiatowie pod opieką p. Andrzeja Drozdowskiego oraz Duet: Katarzyna Kosajda i Michał Kurczewski z Kamienia Pomorskiego pod opieką Siostry Kingi Róg

W kategorii NAJLEPSZY SOLISTA SZKOŁY PODSTAWOWEJ:
I MIEJSCE i tytuł LAUREATA zdobyła KLAUDIA BUCZNIEWSKA – solistka zespołu „TIRLITONKI” ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Kołobrzegu. Opiekunem jest p. Maria Dudek.
II MIEJSCE zajęła Iwona Wall ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Kołobrzegu. Opiekunem jest p. Maria Dudek.
III MIEJSCE przyznano Kleopatrze Janickiej ze Szkoły Podstawowej Nr 2 z Kamienia Pomorskiego. Opiekunem jest siostra Kinga Róg.
WYRÓŻNIENIA w tej kategorii zostały przyznane następującym wykonawcom: Jutrzence Cirockiej ze Szkoły Podstawowej Nr 1 z Trzebiatowa pod opieką p. Radosława Zielińskiego oraz Małgorzacie Woźniak ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Kołobrzegu pod opieka p. Marii Dudek.

W kategorii NAJLEPSZY ZESPÓŁ SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ
I MIEJSCE i tytuł LAUREATA zdobył STARSZY ZESPÓŁ MŁODZIEŻOWY z Parafii p.w. Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny z Trzebiatowa. Opiekunem zespołu jest ks. Marek Halec.
II MIEJSCE zostało przyznane zespołowi „MISERICORDIA” z Parafii p.w. św. Stanisława Kostki z Wyszoboru. Opiekunem jest p. Aneta Siwiec – Czusz i p. Marzanna Patek.
III MIEJSCE Jury przyznało zespołowi „REDEMPTIO”z Parafii p.w. Najświętszego Odkupiciela ze Szczecina. Opikunem zespołu jest ks. Wojciech Kusek.
Jury postanowiło przyznać dwa WYRÓŻNIENIA następującym zespołom: „PUSTYNIA MIAST” z Liceum Ogólnokształcącego w Gryficach. Opiekunem jest p. Arkadiusz Dalewski oraz zespołowi „TERCET GIMNAZJALNY” z Publicznego Gimnazjum w Trzebiatowie pod opieką p. Brygidy Urbańskiej.

W kategorii NAJLEPSZY SOLISTA SZKOŁY PONADPODSTAWOWEJ:
I MIEJSCE i tytuł LAUREATA zdobyła uczennica Publicznego Gimnazjum w Chojnie KAROLINA SAWKA z Parafii p.w. Św. Trójcy w Chojnie. Opiekunem jest p. Dorota Sawka.
II MIEJSCE zajęła uczennica XIII Liceum Ogólnokształcącego w Szczecinie Katarzyna Labuhn z parafii wojskowej p.w. św. Macieja w Kołobrzegu.
III MIEJSCE zajęła Martyna Grzelak z Liceum Ogólnokształcącego w Gryficach. Opiekunem jest p. Radosław Zieliński.
Na wyróżnienie zasłużyły: Weronika Marek z Parafii p.w. św. Stanisława Kostki z Wyszoboru pod opieką p. Aneta Siwiec – Czusz.; Malgorzata Kosińska – solistka zespołu TIRLITONKI z Kołobrzegu pod opieka p. Marii Dudek.