Zakończenie Sezonu Motocyklowego.

Zakończenie Sezonu Motocyklowego. To już kolejny raz spotkali się posiadacze motocykli, by w tutejszym Sanktuarium podziękować za szczęśliwy Sezon 2007.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą Świętą, której przewodniczył ks. Robert Górski z Kołobrzegu, a Słowo Boże wygłosił ks. prob. Dariusz Żarkowski z Kamienia Pomorskiego. We Mszy Świętej uczestniczyli również ks. Robert Wróbel i ks. Piotr wikariusz Sanktuarium w Trzebiatowie.
W spotkaniu udział wzięli motocykliści i motocyklistki Zachodniopomorscy, którzy przybli z różnych stron naszego województwa. Dociekliwi doliczyli się 76 motocykli zaparkowanych na terenie Sanktuarium.
Po dziękczynnej Mszy Świętej w salce parafialnej czekał wszystkich słodki poczęstunek, a potem wspólna przejażdżka do Stuchowa.
Następne takie spotkanie na wiosnę, gdy zaczynać będziemy nowy sezon. Ponownie Trzebiatów usłyszy głos przejeżdżających maszyn, bo nie co dzień można zobaczyć tylu motocyklistów w jednym miejscu.