Nowy Krzyż we Włodarce.

Nowy Krzyż we Włodarce. Przed Uroczystością Podwyższenia Krzyża ustawiono nowy krzyż na wjeździe do Włodarki.

Krzyż ufundowali mieszkańcy Włodarki, anonimowy ofiarodawca z Trzebiatowa. Miejsce pod krzyż przygotował Urząd Miasta w Trzebiatowie za co skałdamy serdeczne podziękowanie.
Uroczyste poświecenie, którego dokonał ksiądz dziekan Andrzej Dowal, miało miejsce w Uroczystość Podwyższenia Krzyża Świętego. Zebrali się tego dnia mieszkańcy Włodarki, pielgrzymi z Trzebiatowa, władze miasta z panem Burmistrzem na czele.
Uroczystość poświęcenia zbiegła się z odpustem we Włodarce i ochodzonymi Dożynkami. Uroczystości przewodniczył ksiądz kanonik Henryk Cudak wieloletni proboszcz parafii Macierzyństwa Najświętszej Maryi Panny w Trzebiatowie.