Sezon Motocyklowy rozpoczęty.

Sezon Motocyklowy rozpoczęty. Już po raz trzeci zgromadzili się Motocykliści Zachodniopomorscy w Sanktuarium Trzebiatowskim, by rozpocząć kolejny Sezon Motocyklowy.

Spotkanie rozpoczęło się Mszą św. koncelebrowaną, którą sprawował ks. Piotr wraz z ks. prof. Wiesławem Dykiem i ks. Wojciechem Pluskotem.
Po Mszy św. odbyło się poświęcenie motocykli, po którym uczestnicy udali się na słodki poczęstunek do Salki Parafialnej.
Następnym punktem programu, był wspólny wyjazd nad morze i ognisko w Pogorzelicy.
Tego dnia do Trzebiatowa przybyło około 100 motocykli. Był to niecodzienny widok.
Mamy nadzieję, że na zakończenie Sezonu Motocykliści Zachodniopomorscy również przybędą do Trzebiatowa.