Rekolekcje naszej młodzieży

Rekolekcje naszej młodzieży W pierwszym tygodniu ferii zimowych młodzież z naszej parafii uczestniczyła w rekolekcjach dla młodzieży w Myśliborzu i Świnoujściu.

„Rekolekcje w Myśliborzu dały mi wyciszenie i refleksje dotyczące sensu mojego życia. Wspólne konferencje, Msze święte oraz jutrznie pozwoliły bardzo zintegrować się z innymi uczestnikami i uczestniczkami. Obok powagi i skupienia był też czas na humor, a obok modlitwy – także dobra zabawa.” – mówi jeden z uczestników.

W drugim tygodniu ferii grupa młodzieży pojechała na zimowisko do Barnimia. Zapytani o wrażenia uczestnicy odpowiadają:
„Wyjazd do Barnimia zaowocował nawiązaniem nowych znajomości. Zwiedzaliśmy wspólnie okolicę, uczestniczyliśmy we Mszy świętej, a nawet wybraliśmy się na basen do Choszczna.”

„Ten wyjazd pozwolił nam pogłębić relacje w naszej wspólnocie i odpocząć w malowniczym miejscu.”