Odpust parafialny.

Odpust parafialny. 11 października przeżywaliśmy Uroczystość Odpustową, którą sprawował ks. bp Marian Błażej Kruszyłowicz.

Odbyły się dwie Uroczyste Msze św. w których uczectniczyli nasi parafianie jak i przybyli wierni z dekanatu. Uroczystość uświetniły poczty sztandarowe Szkół Trzebiatowskich, Kół Łowieckich, Stowarzyszenia Sybiraków i Straży Honorowej. Obecni byli kapłani z dekanatu, kapelan wojskowy oraz ks. Bogdan proboszcz parafii Grekokatolickiej w Trzebiatowie.
Ks. kan Heryk Cudak witając ks. biskupa nakreślił krótką historię związaną z powstaniem Sanktuarium Macierzyństwa NMP w Trzebiatowie.
Podczas Uroczystości zaprezentował się nasz zespół Genesis, który zadbał o oprawę muzyczną.
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w Uroczystościach Odpustowych i przyczynili się do sprawnego jej przebiegu.