Dzień pierwszy Triduum.

Dzień pierwszy Triduum. Rozpoczęliśmy bezpośrednie przygotowanie do Koronacji Cudownego Obrazu.

Pierwszym punktem Triduum, było Nabożeństwo Różańcowe. Poprowadził je kustosz Sanktuarium w Trzebiatowie ks. proboszcz Andrzej Dowal.
Mszy Świętej, która nastąpiła po Nabożeństwie przewodzniczył i Słowo Boże wygłosił ks. dziekan Dekanatu Gryfice Jerzy Sosna.
Wieczorem wykład mariologiczny poprowadził kustosz Sanktuarium w Resku - ks. dr Tadeusz Uszkiewicz, który przedstawił geneze powstania Sanktuariów i współczesne uwarunkowania Sanktuarium w Trzebiatowie.
Na koniec spotkania uczestniczyliśmy w Apelu Jasnogórskim polecając Matce Naszej wszystkie sprawy serca i zbliżającą się Uroczystość Koronacji.

Ks. Andrzej Dowal rozpoczyna spotkanie. Zgromadzeni wierni.
Ks. dr Tadeusz Uszkiewicz.